Jedná se o plyšového nahrávacího medvídka na 3 tužkové baterie „MIKRO“ GU 3164, 94033, označen značkou shody CE. Země původu je Čína.
Popisovaná plyšová hračka je na tužkové baterie, ke kterým je přístup pouze pomocí zdrhovadla a pro nekvalitně provedené švy pod zdrhovadlem je umožněn přístup k měkkému výplňovému materiálu (polyester). Prostor pro uložení baterií je přístupný bez použití nástroje,baterie jsou v otevřeném pouzdře. Hrozí tedy nebezpečí spolknutí, vdechnutí nebo zadušení malými částmi z výplňového materiálu a z volného přístupu k bateriím.
ČOI vydala zákaz prodeje a bude vydáno ochranné opatření, které spočívá v zákazu uvádění výrobku na trh, uložení povinnosti stažení výrobku z trhu a z používání a účinným způsobem bezodkladně informovat o nebezpečí ohrožujícím oprávněný zájem osoby, které by mohly být vystaveny nebezpečí plynoucímu z výrobku.