Informace pro uživatele myček nádobí Bosch, Siemens

(Praha, 2. září 2013)  Společnost BSH přijala bezpečnostní opatření týkající se některých myček nádobí Bosch a Siemens vyrobených v letech 1999-2005. Na svých internetových stránkách https://dishcareaction.com/cs-cz informuje firma uživatele, že u velmi omezeného počtu myček vyrobených v uvedeném období bylo zjištěno riziko přehřátí jedné z elektrických součástek, které může ve velice ojedinělých případech způsobit požár.

Výrobce proto žádá majitele myček nádobí značek Bosch a Siemens vyrobených v letech 1999-2005, aby reagovali na jeho bezpečnostní upozornění. K této výzvě se připojuje také Česká obchodní inspekce a doporučuje spotřebitelům, kteří vlastní uvedené myčky nádobí, aby navštívili internetovou stránku https://dishcareaction.com/cs-cz, kde si mohou po vyplnění údajů z typového štítku myčky ověřit, zda se opatření vztahuje na jejich spotřebič či nikoli. Pokud se opatření vztahuje na výrobek, který používáte, řiďte se pokyny, které jsou na této webové stránce uvedeny.

Kontakt je možný také prostřednictvím call centra BSH na bezplatné lince 00800 1908 1908. Provozní doba call centra je denně od 7 do 22 hodin.


Celá zpráva zde:
2023 © Česká obchodní inspekce, Všechna práva vyhrazena