Ředitelem inspektorátu ČOI v Plzni jmenován Jan Řezáč

(Praha, 2. duben 2013) Ústřední ředitel ČOI Vladimír Velčovský jmenoval dne 28. března 2013 do funkce ředitele Inspektorátu Plzeňského a Karlovarského Jana Řezáče. Ten vystřídal ve funkci Milana Javorského, který řídil tento inspektorát od roku 2007.

Ing. Jan Řezáč je absolventem fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. Svou specializaci, veřejné finance, uplatnil ve funkci vedoucího oddělení rozpočtu a finančních analýz na Magistrátu města Karlovy Vary v letech 2008-2010, v níž kladl důraz na vyrovnané hospodaření městské pokladny. Následně působil rok na pozici ředitele KV Arena, s.r.o. Jeho hlavním úkolem a cílem bylo tuto společnost finančně stabilizovat a také udržet maximální úroveň programu a obsazenosti této moderní evropské arény.

Před jmenováním na post ředitele regionálního inspektorátu ČOI zastával ing. Řezáč funkci ředitele Lázeňské léčebny Mánes v Karlových Varech, specializující se na léčbu nemocí ústrojí trávícího, pohybového a diabetu.

Ing. Jan Řezáč (*1978) je svobodný a bezdětný. Mezi jeho koníčky patří kromě profesních zájmů zahradničení, cestování a sport.

Portrét ing. Jana Řezáče ve vyšším rozlišení je ke stažení zde:


Celá zpráva zde:

ing-jan-rezac-full.jpg (, 894,43 KB)

2017 © Česká obchodní inspekce, Všechna práva vyhrazena